SPEKTAKL

Różowy Punk

Przepełniona muzyką barwna opowieść o przyjaźni i walce ze złem.
OPIS SPEKTAKLU
Sztuka ma wielką siłę, dzięki której można zmieniać świat wokół siebie na lepsze. W takim przekonaniu żyje i do tego dąży Różowy Punk.
Buduje swój własny świat, w którym ważne miejsce zajmuje suche drzewko. Dba o nie i starannie pielęgnuje, ale mimo codziennego podlewania i troski drzewko nie kwitnie. Swoje poranki i wieczory dzieli z jedynym przyjacielem, którego posiada. Jest on powiernikiem jego muzycznych uniesień płynących z własnoręcznie stworzonej gitary.

Jego największa miłością jest muzyka. Żyje nią i tworzy z ogromną nadzieją, że dzięki jej mocy uratuje świat. Struny gitary naprężają się znacznie mocniej, kiedy w jego otoczeniu pojawia się Wujek Sim – Prowokator. Efekty jego wpływu na głównego bohatera są zadziwiające.

Czas trwania: 45min
GALERIA ZDJĘĆ
Fotograf: Yaroslav Veprev, Sergiusz Różański
KRÓTKI FILM
MISJA SPEKTAKLU
Spektakl jest inspiracją książki "Nie opuszczaj mnie" japońskiego noblisty Kazuo Ishigury. "Pink Punk" skłania do refleksji nad problemami etycznymi
XXI wieku, takimi jak klonowanie, przemoc, wykorzystywanie i przymusowa kontrola nad drugim człowiekiem.

To również studium nad granicą uprawnień do ingerencji w naturę i prób ujarzmienia jej przez człowieka. Wszystko to może być jednak przezwyciężone dzięki przyjaźni i dobru które drzemie we wszystkich ludziach.

Prosta forma spektaklu ułatwia przyjęcie trudnych i nieoczywistych tematów jakie zostały w nim poruszone.

Spektakl wchodzi w repertuar projektu Artystycznie Wyedukowani.
Opinie
#Teatr.Nikoli
© 2019 Teatr Nikoli - All right reserved.
Teatr Nikoli
Kontakt
(+48) 12 655 62 26
(+48) 603 886 792
teatr@nikoli.pl
© 2019 Teatr Nikoli - All right reserved.